Entity Version (8.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Date
bn: তারিখ

en: History
bn: ইতিহাস
