Entity Version (8.x-1.0-beta5) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Title
gd: Tiotal

en: Save configuration
gd: Sàbhail an rèiteachadh

en: Date
gd: Ceann-là

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: History
gd: Eachdraidh
