Entity Version (8.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Version
gl: Versión

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: History
gl: Historial

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Bundle
gl: Paquete

en: Created by
gl: Creado por

en: Nothing
gl: Nada
