Entity Version (8.x-1.0-beta5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Date
ka: თარიღი

en: History
ka: ისტორია

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Nothing
ka: არაფერი
