Entity Version (8.x-1.0-beta6) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Date
sr: Датум

en: ID
sr: ИД

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Bundle
sr: Пакет

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
