Entity Version (8.x-1.0-beta7) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Version
cy: Fersiwn

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: History
cy: Hanes

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
