Entity Version (8.x-1.0-beta7) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Version
fi: Versio

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: History
fi: Historia

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Created by
fi: Luonut

en: Nothing
fi: Ei mitään
