Entity Version (8.x-1.0-beta7) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Version
is: Útgáfa

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: History
is: Saga

en: ID
is: Kenni

en: Default value
is: Sjálfgildi
