Entity Version (8.x-1.0-beta8) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Version
af: Weergawe

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: History
af: Geskiedenis
