Entity Version (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: History
sv: Historik

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Increase
sv: Öka

en: Decrease
sv: Minska

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Created by
sv: Skapad av

en: Nothing
sv: Inget

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sv: Utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sv: Publicerad

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sv: Skapa nytt utkast

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sv: Publicera
