Entity Version (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: History
ta: வரலாறு
