Entity Version (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
