Entity Version (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: History
hy: Պատմություն

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
