Entity Version (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Version
it: Versione

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: History
it: Cronologia

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Bundles
it: Bundle

en: Created by
it: Creato da

en: Nothing
it: Niente
