Entity Version (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Version
lv: Versija

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: History
lv: Vēsture

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Increase
lv: Palielināt

en: Decrease
lv: Samazināt

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Nothing
lv: Nekas

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
