Entity Version (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Major
ml: മേജർ

en: Minor
ml: മൈനർ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: History
ml: ചരിത്രം
