Entity Version (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Version
pl: Wersja

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: History
pl: Historia

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Increase
pl: Powiększ

en: Decrease
pl: Pomniejsz

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Nothing
pl: Niczego

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
