Entity Version (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Date
ps: نيټه

en: History
ps: تاريخ

en: ID
ps: پېژند

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل
