Entity Version (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Version
sq: Versioni

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: History
sq: Kronollogjia
