Entity Version (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Version
am: ሥሪት

en: Date
am: ቀን

en: History
am: ታሪክ

en: ID
am: አይዲ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
