Entity Version (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Version
az: Versiya

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: History
az: Tarix

en: ID
az: İD

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket
