Entity Version (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Major
mr: मुख्य

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: History
mr: इतिहास

en: ID
mr: आय डी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Bundle
mr: बंडल
