Entity Version (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Version
nl: Versie

en: Major
nl: Groter

en: Minor
nl: Kleiner

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: History
nl: Historie

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Increase
nl: Vergroten

en: Decrease
nl: Verkleinen

en: Bundles
nl: Bundels

en: Bundle
nl: Bundel

en: Created by
nl: Aangemaakt door

en: Nothing
nl: Niets

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
nl: Nieuw concept maken

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren
