Entity Version (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Version
tr: Sürüm

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: History
tr: Geçmiş

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Bundles
tr: Paketler

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Created by
tr: Oluşturan

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
tr: Taslak

[ctx: Workflow state label]
en: Published
tr: Yayında

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
tr: Yeni Taslak Oluştur

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
tr: Yayınla
