Entity Version (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Version
vi: Phiên bản

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: History
vi: Lịch sử

en: ID
vi: Mã

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Created by
vi: Tác giả:

en: Patch
vi: Đắp vá

en: Nothing
vi: Không có gì
