Entity Version (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Version
be: Версія

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: History
be: Гісторыя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Bundle
be: Набор

en: Nothing
be: Нічога
