Entity Version (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Version
bs: Verzija

en: Date
bs: Datum

en: History
bs: Istorija

en: Default value
bs: Defaultne postavke
