Entity Version (8.x-1.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: History
fil: Kasaysayan
