Entity Version (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Version
id: Versi

en: Date
id: Tanggal

en: History
id: Riwayat

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Increase
id: Perbesar

en: Decrease
id: Perkecil

en: Bundles
id: Bundel

en: Bundle
id: Bundel

en: Nothing
id: Tidak ada
