Entity Version (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Version
kk: Нұсқа

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: History
kk: Тарих
