Entity Version (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Version
nn: Versjon

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: History
nn: Historikk
