Entity Version (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: History
ta: வரலாறு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Bundle
ta: பொதி

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
