Entity Version (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Version
te: సంచిక

en: Major
te: పెద్ద

en: Minor
te: చిన్న

en: Date
te: తేదీ

en: History
te: చరితం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
