Entity Version (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
