Entity Version (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Version
cs: Verze

en: Date
cs: Datum

en: History
cs: Historie

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: Nothing
cs: Nic
