Entity Version (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Version
et: Versioon

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: History
et: Ajalugu

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Nothing
et: Mitte midagi

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
