Entity Version (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Version
hr: Inačica

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: History
hr: Povijest

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Nothing
hr: Ništa
