Entity Version (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Version
km: កំណែ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Nothing
km: មិន​មាន
