Entity Version (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Version
ku: وەشان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: History
ku: مێژوو

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Nothing
ku: هیچ
