Entity Version (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Version
lt: Versija

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: History
lt: Istorija

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Bundle
lt: Paketas

en: Created by
lt: Sukurė

en: Nothing
lt: Nieko
