Entity Version (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
