Entity Version (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Version
th: รุ่น

en: Date
th: วันที่

en: History
th: ประวัติ

en: ID
th: ไอดี

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Created by
th: ผู้สอบ

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
