Entity Version (8.x-1.5) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Title
es: Título

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Version
es: Versión

en: Major
es: Importante

en: Minor
es: Secundario

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: History
es: Historial

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Bundles
es: Paquetes

en: Bundle
es: Paquete

en: Created by
es: Creado por

en: Target field
es: Campo de destino

en: Nothing
es: Nada

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
es: Borrador

[ctx: Workflow state label]
en: Published
es: Publicado

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
es: Crear nuevo borrador

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
es: Publicar
