Entity Version (8.x-1.5) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།
