Entity View Mode Normalize (1.0.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Use entities as row data.
et: Kasuta olemeid rea andmetena.
