Entity View Mode Normalize (1.0.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: About
fr: À propos

en: Web services
fr: Services Web

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Use entities as row data.
fr: Utiliser les entités comme données de ligne.
