Entity View Mode Normalize (1.0.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Use entities as row data.
hu: Entitások adatsorokként való használata.
