Entity View Mode Normalize (1.0.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: About
it: Informazioni

en: Web services
it: Web service

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Use entities as row data.
it: Utilizzare le entità come dati di riga.
