Entity View Mode Normalize (1.0.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: About
ja: アバウト

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Use entities as row data.
ja: エンティティを行データとして使用します。
