Entity View Mode Normalize (1.0.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Use entities as row data.
ru: Использовать сущности как строку данных.
